info

Ahoj všem! V nadšení z vydařenych kol v Železných horách jsem se rozhodl přivítat vás v našem kraji. Na 19. - 21. září 2008 (pátek - neděle) jsem zarezervoval faru v Bedřichově (kousek v kopcích za naším domem).
V místě je možnost vaření, ale také stravování v restauraci. Cyklotras je nepřeberně (mám to tu dost proježděné). Pro fajnšmekry jsem schopen vymyslet 50km dopoledne a 50 odpoledne :-) Ráno se jede vždy z kopce dolu :-) Nedělní mše v 11:15 v kostele hned vedle fary.
Termín jsem zvolil záměrně s ohledem na to, ze v blízkém Kunštátě se ten víkend bude konat vyhlášený hrnčířský Jarmark. Tím pádem Ti, kdo třeba nemilují kolo, můžou se svými ratolestmi za zábavou do Kunštátu. Další z možností je návštěva Moravského krasu (návštěvu Punkevních jeskyní je třeba rezervovat dopředu). V případě nepřízně počasí je taktéž možno navštívit bazén v Boskovicích.
Pro ty, kteří by nejeli auty ale pouze s kolem: Z Prahy jezdí rychlíky, které zastavují ve Skalici nad Svitavou (cesta trva pouze 3 hod.). Do Bedřichova je to ze Skalice cca 12km.
Takže dejte vědět, kdo byste jel. Kapacita fary je dostatečná, podmínky ubytování viz. web, cena je směšná.
Někteří zájemci mohou přijet již ve čtvrtek a budou dočasně ubytováni u nás doma (3 pokoje pro hosty). Cesta z okraje Prahy po dálnici a přes Brno trvá cca 2:15.

Dušan

Další informace

Ahoj ! Už mám trošku vymyšlený cíl našeho klíčového sobotního výletu...
Na sobotní poledne 20. září jsem zamluvil 10 vstupenek do Punkevní jeskyně v Moravském krasu. Předpokládaná délka okruhu bude asi 50 km. Páteční a nedělní výlety budou trošku kratší a budou směřovat k rozhlednám v okolí. Prosím, aby se mi účastníci kol ozvali na mail, skype či telefon do konce srpna, ať mám představu o počtu lidí.

Dušan